ENGLISH

Kurumsal

SULAK TEKSTİL SANAYİ ve TİC. A.Ş. kurulduğu günden bu yana izlenen güçlü kalite politikarı, Ar-Ge'ye verilen önem, yeni teknoloji ve trendlere hızlı adapte olabilmesi neticesinde; bugün ulaştığı noktada tekstil konfeksiyon sektörünün saygın ve lider firmalarının tercihi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız; iş ortaklarımız olan değerli müşterilerimizin, ihtiyaç ve taleplerini; Kestel Org. San. Bölgesindeki örme, dokuma, apre, düz boya ve baskı tesislerinde; ürün çeşitliliği, en kısa termin, en yüksek kalitede karşılayarak, neden SULAK TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET A.Ş.'yi tercih etmeliyiz? sorusunun cevabını da en güzel şekilde vermektedir.

SULAK TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET A.Ş. bu hizmetlerin yanı sıra, kendi özel renk ve kreasyonlarını oluşturmak isteyen, iş ortaklarımız için geniş ürün yelpazesi ile ham kumaş ithalat ve satışı da yapmaktadır.

Misyonumuz

Kaynaklarını olabildiğince verimli kullanarak gelişen dünya koşullarına uyum sağlayan, toplam kalite anlayışı ile hareket eden, müşterilerine beklentinin ötesinde ürün ve hizmet sunan, tedarikçileri ile iyi ilişkilerini devam ettiren, her türlü ortamda rekabet edebilen, çalışanlarının mutlu ve gururlu olabilecekleri, geleceklerine güvenle bakabilecekleri bir ortam sunan, topluma ve çevreye duyarlı bir dünya şirketi olmak ve sahip olduğu kaliteli tekstil tedarikçisi imajını koruyup yükseltmek.

Vizyonumuz

Tekstil sektöründe öncü, her zaman izlenen ve ulaşılmak istenen, ilk tercih edilen, verdiği hizmetle iş ortakları olan değerli müşterilerine ayrıcalıklı olduklarını hissetiren, ticari faaliyette bulunulmanın prestij sayıldığı global bir kuruluş olabilmek.